O nas

Zapraszamy do Centrum Turystyczno – Rehabilitacyjnego w Krzyżewie.

Oferujemy usługi z zakresu rehabilitacji, hotelarstwa, rekreacji i hipoterapii.

Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjne położone jest w podlaskiej malowniczej wsi Krzyżewo, otoczonej polami, położonej na skraju Narwiańskiego Parku Narodowego w czystej i cichej okolicy, w bliskości lasu i rozlewiska rzeki Narwi.

Centrum poza walorami klimatycznymi, dysponuje zapleczem rehabilitacyjnym, rekreacyjno-sportowym, w tym stajnią z końmi przygotowanymi do hipoterapii oraz własną bazą hotelową i gastronomiczną.

Jest idealnym miejscem do wypoczynku dla pojedynczych osób, rodzin z dziećmi, grup szkolnych, jak również firm pragnących zapewnić swoim pracownikom wyjątkowy pobyt integracyjny. Może być także doskonałą lokalizacją zajęć dla uczniów w ramach tzw. „zielonej szkoły”. To wymarzony zakątek dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywne i przyjemne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, w kontakcie z naturą.

fbbbbbbbb1

ZAZ

Zakład Aktywności zawodowej w Krzyżewie swoją działalność rozpoczął 1.05.2016 z inicjatywy Komitetu Pomocy Niewidomym w Polsce z siedzibą w Nowym Jorku oraz Fundacji „Praca dla Niewidomych”. Obecnie w Zakładzie zatrudnionych jest 28 osób na umowę o pracę.

Fundacja

Fundacja ,,Praca dla Niewidomych’’ została utworzona w roku 1991 na mocy decyzji Komitetu Pomocy Niewidomym w Polsce w siedzibą w Nowym Jorku, który jest jej Fundatorem. Fundacja jest wykonawcą woli Komitetu i reprezentuje go w Polsce. Poza tym realizuje również własne inicjatywy i projekty przeznaczone dla osób niewidomych i słabowidzących.

logo Fundacji

Gastronomia

14372051_1197345266995649_4770749162006406816_o

Gmina

Gmina Sokoły – jedna z dziewięciu gmin wchodzących w skład powiatu Wysokomazowieckiego, województwo podlaskie. Usytuowana jest na Wysoczyźnie Wysokomazowieckiej w wyjątkowej strefie Zielonych Płuc Polski, tworzy ją 49 sołectw. Gmina zlokalizowana jest w regionie bagienno-rzecznym, który zyskał miano jednego z najciekawszych w tej części Europy.

Powiat Wysokomazowiecki

Powiat wysokomazowiecki usytuowany jest w części południowo – zachodniej województwa podlaskiego, na Wysoczyźnie Wysokomazowieckiej między doliną górnej Narwi a Podlaskim Przełomem Bugu, region typowo rolniczy.

Galeria zdjęć