Wizyta Pana Piotra Świderskiego

Wizyta Pana Piotra Świderskiego

Fundację „Praca dla Niewidomych” odwiedził w dniach 21-23 października 2019 pan Piotr Świderski, skarbnik Komitetu Nowojorskiego. Wizyta, choć krótka, była bardzo owocna. Podczas wizyty pana Świderskiego odbyło się zebranie Rady i Zarządu, na którym omawiano kierunki rozwoju Fundacji, a także podsumowywano dotychczasowe działania. Następnie odbyło się spotkanie z pracownikami Fundacji, podczas którego zostały przedstawione zakresy obowiązków pracowników, jak również realizowane projekty.
Pan Piotr Świderski udał się także do Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjnego ZAZ Krzyżewo, aby tam spotkać się i porozmawiać z pracownikami, a także posłuchać o funkcjonowaniu Zakładu – jego problemach, działaniach i planach na przyszłość.
Ważnym punktem wizyty pana Świderskiego było spotkanie z przedstawicielami firmy Deloitte, w którym uczestniczył również pan Piotr Konczewski, Prezes Fundacji. Tematem spotkania była przyszła współpraca, a także wstępne omówienie projektu, którego Fundacja chciałaby się podjąć.